ردیابی آنلاین خودرو با ردیاب دلتا
ردیابی آنلاین خودرو با ردیاب دلتا
جولای 4, 2018
بهترین مسیریاب خودرو
بهترین مسیریاب خودرو
جولای 5, 2018
نمایش همه
قیمت جی پی اس روی ماشین

قیمت جی پی اس روی ماشین

قیمت جی پی اس روی ماشین

قیمت جی پی اس روی ماشین , قیمت جی پی اس سخنگو روی ماشین , بهترین جی پی اس روی ماشین , ارزانترین قیمت جی پی اس روی ماشین , خرید جی پی اس روی ماشین , قیمت جی پی اس روی ماشین ارزان قیمت , مسیریاب ماشین , رهیاب ماشین , جی پی اس سخنگو خودرو , نقشه جی پی اس روی ماشین , بهترین قیمت جی پی اس روی ماشین

 

جی پی اس

جی پی اس چیست ؟
۲۸ ماهواره GPS در حال گردش به دور زمین هستند . در اوایل برای استفاده نظامی طراحی شده بودند . اما بعد از حادثه سقوط یک هواپیما ، استفاده برای همه مردم دنیا رایگان شد . وقتی گیرنده GPS میتواند موقعیت دقیق را دریافت کند که با ۳ عدد از نزدیک ترین ماهواره ها ارتباط داشته باشند . سپس با تشکیل مثل و فورمول های خاص ریاضی ، موقعیت دقیق را نشان میدهد .

 

دزدگیر خودرو

امکان برقراری امنیت در هر جامعه ای نیازمند صرف انرژی و هزینه زیادی است . هزینه تامین امنیت در هر جامعه ای توسط مالیات پرداختی خود شهروندان صورت میگیرد . اما پرداخت مالیات و به کار گیری نیروهای برقراری امنیت در هر جامعه باز هم نمیتواند میزان جرم و جنایت و سرقت را به صفر برساند . یکی دیگر از روشهای برقراری امنیت ، به کار گیری فکر و منابع در دسترس خود فرد میباشد . در حال حاظر در اکثر منازل بیش از یک خودرو یافت میشود . سیستمهای امنیتی به کار گرفته شده در این خودرو ها فقط ایموبلایزر و یا یک دزدگیر معمولی میباشد .

برخی افراد به خیال خودشان با بستن یک دزدگیر تصویری و پرداخت هزینه زیاد نسبت به یک دزدگیر معمولی ، تصور میکنند که نهایت کار را در تامین امنیت خودرویشان انجام داده اند . با یک بررسی و تحقیق از کسانی که در کار نصب دزدگیر و سیستمهای امنیتی خودرو هستند. میتوان فهمید که این نهایت کار نیست و یک دزد به راحتی میتواند در عرض چند ثانیه خودروی آنها را سرقت کند . حتی ماشینهای مدل بالای خارجی نیز با وجود داشتن قویترین سیستمهای امنیتی باز هم نتوانستند در مقابل سارقان خودرو دوام بیاورند .

ردیاب خودرو یا دزدگیر خودرو

ردیاب خودرو یا دزدگیر خودرو

راهکار تامین امنیت با ردیابی آنلاین خودرو با ردیاب دلتا

پس راهکار چیست ؟ آیا باید تسلیم سارقان خودرو شوید ؟ روشهای علمی زیادی در دنیا برای بالا بردن سطح امنیت خودرو ها صورت گرفته است . یکی از بهترین و جدیدترین روشهای امنیت خودرو ، استفاده از جی پی اس ردیاب میباشد . برخی از مدلهای جی پی اس ردیاب ، قابلیت ردیابی و دزدگیری را با هم دارد . یعنی هم با ریموت دستگاه جی پی اس میتوان درب خودرو را باز و بسته کرد و یا به صورت پیامک ( sms ) میتوان این کار را انجام داد . همچنین قابلیت نصب آژیر را دارد که علاوه بر ارسال پیامک هشدار باز شدن درب خودرو ، قابلیت آژیر کشیدن را هم دارد .

تا اینجای کار متوجه شدین که یک ردیاب با امکانات فول آپشن ، توانایی به مراتب چندین هزار برابر بیشتر از یک دزدگیر معمولی مرسوم در بازار ( مثل دزدگیر مجیکار ، دزدگیر ایزیکار و … ) را دارد . دستگاههای جی پی اس ردیاب با برندهای مختلف در بازار یافت میشوند که هرکدام مزایا و معایب خاص خود را دارند . برخی از آنها امکانات خیره کننده ای دارند .این تکنولوژی جدید میتواند اتفاقاتی که برای خودرو می افتد از طریق پیامک ، بدون بعد مسافت از راه دور به صاحبش اطلاع دهد .

مثلا هنگام ضربه به خودرو ، باز شدن دربها و روشن شدن غیر مجاز با پیامکهای مخصوص اطلاع رسانی کند . یعنی وقتی صاحت خودرو پیامک ارسالی از سوی ماشین را دریافت میکند. خیلی راحت متوجه میشود که آیا درب باز شده و یا ضربه خورده و یا روشن شده است. در سیستمهای دزدگیر قدیمی فقط آژیر بود و بس . یعنی اگر فاصله زیاد بود دیگر امکان نداشت از اتفاقاتی که برای خودرو می افتد آگاه شوند . اما یک جی پی اس ردیاب علاوه بر آژیر کشیدن میتواند با پیامک هم اطلاع رسانی کند .

جی پی اس ردیاب خودرو و دزدگیر ماهواره ای دلتا

جی پی اس ردیاب خودرو و دزدگیر ماهواره ای دلتا

ردیابی آنلاین خودرو با ردیاب دلتا

تا این قسمت مطلب متوجه شدین که یک ردیاب میتواند به عنوان دزدگیر ماهواره ای هم باشد . ممکن است سوالات زیادی در ذهن مخاطب ایجاد شود که یک دزد که مهارت بالایی دارد آیا توانایی از کار انداختن این دستگاه را دارد ؟ طرز فکر شما یک نگرانی بیش نیست چون توانایی یک دزد فراتر از یک انسان نیست . یعنی یک انسان برای رد شدن از یک در باید حتما آن در را باز کند . پس مثل روح نیست که از درب و شیشه اتومبیل رد شود . سیستم امنیتی جی پی اس به محض باز شدن درب خودرو همزمان آژیر میکشد و با پیامک به صاحب خودرو اطلاع میدهد . پس فرضیه از کار انداختن جی پی اس ردیاب دلتا ، صفر میباشد . ممکن است سوال دیگری در ذهن مخاطب ایجاد شود که اگر برق خودرو توسط یک دزد قطع شود آن وقت تکلیف چیست ؟

در جواب نگرانیهای شما باید عرض کنیم که قبل از شما ، مخترعین محترم در مورد همه جوانب امنیتی جی پی اس ردیاب و دزدگیر ماهواره ای خودرو به قدر کافی فکر کرده اند . و راهکارهای بسیار عالی ارائه نموده اند . جی پی اس ردیاب دلتا مجهز به باتری داخلی با امکان پشتیبانی چندین ساعته بعد از قطع برق خودرو را دارد . پس خیالتان آسوده باشد که یک دزد در اولین قدم اگر به فکر قطع جریان برق خودرو باشد باز هم کاری از پیش نمیتواند ببرد . پس فرضیه از کار انداختن جی پی اس ردیاب دلتا ، صفر میباشد . برخی از خودروها به روش خاصی سرقت میشوند . اکثر ماشینهای خارجی توسط جرثقیل و ماشین برها سرقت میشوند .

جی پی اس ردیاب خودرو و دزدگیر ماهواره ای دلتا

جی پی اس ردیاب دلتا

در مدل فول آپشن جی پی اس ردیاب دلتا ، به محض تکان خوردن خودرو ، شروع به آژیر کشیدن میکند . هم زمان از طریق پیامک وضعیت پیش آمده را به صاحب خودرو اطلاع میدهد . پس فرضیه از کار انداختن جی پی اس ردیاب دلتا ، صفر میباشد . همچنین باید یاد آوری کنیم که نصب جی پی اس ردیاب دلتا و دزدگیر ماهواره ای خودرو توسط نصابان حرفه ای و نمایندگیهای معتبر که نصب میشوند هیچگونه جای دسترسی سریع به جی پی اس ردیاب را نمیدهد .

جی پی اس ردیاب خودرو و دزدگیر ماهواره ای دلتا

روش کار سارق خودرو

یک دزد تنها کاری که انجام میدهد به ترتیب زیر است:

۱ – چک کردن باز بودن دربها ( در همان لحظه ردیاب دلتا یک پیامک ارسال میکند )

۲ – ضربه به خودرو جهت مطلع شدن از سیستم امنیتی خودرو ( در همان لحظه ردیاب دلتا یک پیامک ارسال میکند )

۳ – باز کردن درب خودرو به روشهای خودش ( در همان لحظه ردیاب دلتا یک پیامک ارسال میکند )

۴ – تلاش برای روشن کردن خودرو

۵ – روشن کردن خودرو ( در همان لحظه ردیاب دلتا یک پیامک ارسال میکند )

۶ – با عجله شروع به رانندگی کردن به سمت گاراژ اختصاصی خودشان

۷ – مخفی شدن برای مدتی تا آب از آسیاب بیافتد

پس جی پی اس ردیاب دلتا در همه مراحل به شما فرصت میدهد که به سمت ماشین خود بروید . حال سوال دیگری که ممکن است در ذهن مخاطب ایجاد شود این است که اگر دیر رسیدیم تکلیف چیست ؟ جواب این است که با ارسال پیامک خاموش کردن خودرو از هر فاصله ای ( چون ماهواره ای است پس مسافت اصلا مهم نیست )

روش ردیابی آنلاین خودرو با ردیاب دلتا

این از قسمتهای دزدگیری جی پی اس ردیاب دلتا . اما چگونه باید از موقعیت خودرو مطلع شد ؟ جی پی اس ردیاب دلتا علاوه بر دارا بودن امکانات دزدگیر ماهواره ای خودرو ، امکان ردیابی آنلاین بر روی نقشه های مخصوص را دارد . روش کار به این صورت است که :

۱ – نصب رایگان نرم افزار ردیابی جی پی اس دلتا مخصوص گوشیهای اندروید و آیفون بر روی موبایل خود این کار را انجام دهید

۲ – سایت مخصوص ردیابی
۳ – ردیابی از طریق پیامک

یعنی کافیست از جی پی اس ردیاب دلتا آدرس بخواهید و یا زنگ بزنید . در همان لحظه یک پیامک حاوی آدرس ، لینک گوگل مپ ، مختصات جغرافیایی به گوشی شما ارسال میکند که موقعیت دقیق خودرویتان را میتوانید مشاهده کنید . مزیت نرم افزار جی پی اس ردیاب و سایت ردیابی در این است که میتوانید موقعیتهای قبلی را هم روی نقشه ببینید . یعنی اگر خودرو سرقت شد و رفت داخل پارکینگ و یا مکان سرپوشیده . که امکان دسترسی به ماهواره را ندارد ، موقعیتهای قبلی نشان میدهد. که آخرین نقط های که آنتن داشت کجا بود .

یعنی یک سارق خودرو به محض اینکه بتواند دستگاه جی پی اس ردیاب را بعد از صرف کردن زمان زیاد ، کشف کند باید از آن گاراژ پیاده فرار کند . چون خودشان کاملا مطع میشوند که مکانشان لو رفته است . اوراق خودرو در داخل گاراژهای مخصوص خود سارقین صورت میگیرد نه خیابان . پس خیالتان راحت باشد که همیشه شما برنده هستید نه سارق .

حال بیایید تا شما را بیشتر آگاه کنیم که انتخابتان از دزدگیر ، فقط جی پی اس ردیاب باشد ، و از بین جی پی اس های ردیاب ، بهترین جی پی اس ردیاب را انتخاب کنید . ما در این مقاله سعی میکنیم ویژگیهای انحصاری جی پی اس ردیاب دلتا را خدمتتان توضیح دهیم. تا بتوانید بین سایر دستگاههای جی پی اس ردیاب موجود در بازار تفاوتها را ببینید. و بهترین انتخاب را داشته باشید .

دزدگیر و ردیاب خودرو سیمکارتی دلتا

دزدگیر و ردیاب خودرو سیمکارتی دلتا

مزایای جی پی اس ردیاب دلتا به شرح زیر میباشد :

ویژگی اول

۱ – پرسنل و کارشناسان ردیاب دلتا از مجموعه بزرگی تشکیل شده اند. که از لحظه تولید جی پی اس ردیاب در کارخانه تا لحظه رسیدن آن به دست مشتری به طور کامل نظارت دارند . یعنی در تولید و خرید آن در کارخانه نظارت کامل توسط کارشناس بازرگانی جی پی اس ردیاب دلتا صورت میگیرد. که بهترین جی پی اس ردیاب را بتوانیم به ایران وارد کنیم . این خرید چون به میزان زیاد و در خود کارخانه ( نه از راه دور ) انجام میگیرد طبیعتا به قیمت بسیار مناسب تهیه میگردد .

کارشناسان ما این توانایی را دارند که مثل سایر جی پی اس های ردیاب بی کیفیتی که در بازار موجود است را به قیمت خیلی پائین تر خریداری کنند . اما آنچه که برای مجموعه جی پی اس ردیاب دلتا مهم است ،فقط کیفیت است .

رقابت ردیاب دلتا در بازار ایران فقط بر روی قیمت نیست . چون اگر قیمت اولویت اصلی کار ما بود مطمئنا جی پی اس ردیاب با قیمتهای بسیار پائین تر نسبت به افراد دیگر در بازار به فروش میرساندیم. ( قیمت جی پی اس ردیاب دلتا بسیار مناسب است ) . پس ما سعی کردیم که از کارخانه اصلی خریداری کنیم که این کار فقط در انحصار توانایی ما است و لا غیر .

دزدگیر و ردیاب خودرو سیمکارتی دلتا

دزدگیر و ردیاب خودرو سیمکارتی دلتا

ویژگی دوم

۲ – سایت ردیابی جی پی اس دلتا ، فابریک کارخانه میباشد . یعنی خدمات ارائه شده جهت ردیابی از طریق خود کارخانه که دارای سرورهای بسیار قدرتمندی جهت ردیابی دارند صورت میگیرد . همه مخاطبین محترم در جریان هستن که قدرت سرورهای فابریک خیلی بیشتر از سرورهای موجود در ایران است . در حال حاضر سرورهای جی پی اس ردیاب دلتا به ۱۸ زبان زنده دنیا که فارسی هم جزوی از آن است خدمات ارائه میدهند .

این مطلب به این معنی است که این کارخانه به کل دنیا جنس صادر میکند و مشتریان راضی زیادی از سراسر دنیا دارد. که تا این حد توانسته است رشد کند . وجود سایت ردیابی قدرتمند گویای برتری سخت افزاری جی پی اس ردیاب دلتا میباشد . قابلیتهای بیشماری در سایت ردیابی جی پی اس دلتا وجود دارد. از قبیل:

  1. تعین سرعت و محدوده
  2. امکان ردیابی همزمان و آنلاین تعداد زیاد خودرو بدون افت سرعت در ردیابی ( مثلا ۲۰۰ عدد خودرو را آنلاین در یک لحظه میتوان دید که این نشان دهنده قدرت بالای سرورهای ردیاب دلتا میباشد )
  3. امکان مشاهده روی نقشه مخصوص ردیابی
  4. امکان گرفتن خروجی اکسل از گزارشات و مسافتهای طی شده تا یک ماه . توضیحات بیشتر در اینجا قابل مشاهده است .

جی پی اس ردیاب خودرو دلتا ۶۰۳B

ویژگی سوم

۳ – سخت افزار با کیفیت عالی که به تائیدیه سازمانهای استاندارد جهانی رسیده است ( استاندارد معروف CE ) . در کشور ایران ، جی پی اس ردیاب دلتا توانسته است مجوزهای استاندارد شرکت اپیل ( صنایع انرژی برق ایران ) و سازمان ارتباطات و مقررات رادیویی را اخذ کند .

جی پی اس ردیاب خودرو و دزدگیر ماهواره ای دلتا

جی پی اس ردیاب خودرو و دزدگیر ماهواره ای دلتا

ویژگی چهارم

۴ – نرم افزار ردیابی گوشیهای اندروید و آیفون. با حجم بسیار کم و روان ، با قدرت و امنیت بسیار بالا ( غیر قابل هک )

۵ – پشتیبانی خستگی نا پذیر کارشناسان جی پی اس ردیاب دلتا۶ – تنوع جی پی اس ردیاب دلتا
۷ _ همیشه موجود بودن جی پی اس ردیاب
۸ – در دسترس بودن و آسان بودن خرید ردیاب دلتا ( مرکز تهران با امکان دسترسی از طریق مترو و اتوبوس )

۹ – سایر مزایا را خودتان بعد از خرید جی پی اس ردیاب دلتا خواهید دید .

 

انواع جی پی اس رهیاب مسیریاب

قبلا انواع مختلفی از جی پی اس رهیاب و مسیریاب به بازار ایران وارد شده است. اما الان به سختی میتوان رهیاب با آپدیت جدید پیدا کرد . شرکتهای معتبری مثل مارشال و مگافورس محصولات خوبی را به بازار عرضه میکردند . اما در حال حاضر فقط میتوان جی پی اس مسیریاب oto5 از شرکت مگافورس را خریداری کرد . این شرکت تنها شرکتی است که به محصولات خود آپدیت ارائه میدهد . جدیدترین آپدیت مربوط به نقشه ۶۰۰ شهر ایران میباشد . برای دریافت قیمت جی پی اس روی ماشین با ما تماس بگیرید .

 

جی پی اس مسیریاب سخنگو مگافورس G50

جی پی اس مسیریاب سخنگو مگافورس G50 هماند جی پی اس OTO5 میباشد اما سخت افزار OTO5 جدیدتر میباشد . این مدل از رهیاب‌های مگافورس به نمایشگری ۵ اینچی همراه با ورودی تصویر مجهز است. این رهیاب برای استفاده در خودرو طراحی شده و نقشه ایران و اروپا را در خود دارد. رهیاب MegaForce G50 از امکانات چند رسانه ای متنوعی بهره می‌برد و فایل‌های آفیس را هم به نمایش می‌گذارد.
از مهم‌ترین قابلیت‌های این دستگاه می‌توان به قابلیت یافتن سریع و آسان نام خیابان‌ها و مکان‌ها، پیدا کردن سریع راه و جستجوی مسیر بهینه، نشان دادن خلاصه ای از مسیر مورد نظر، قابلیت انتخاب مسیر از طریق کوتاه‌ترین و سریع‌ترین بزرگراه و غیر بزرگراه، امکان ثبت مسیر و مکان‌های جدید، نمایش نقشه دو بعدی و سه بعدی، مشاهده لیست مسیر و شبیه سازی آن، نمایش سرعت خودرو، امکان انتخاب گوینده فارسی :مرد و زن یا زبان انگلیسی، جستجوی آدرس تنها با وارد کردن نام کوچه مورد نظر و یا تقاطع دو خیابان، جستجوی اماکن مهم، هدایت جهت مسیر حرکت از طریق راهنمای صوتی، نمایش جهت‌های جغرافیایی در هنگام حرکت و نمایش طول و عرض جغرافیایی و ارتفاع اشاره کرد.

نقشه جی پی اس مسیریاب سخنگو oto5 مگافورس

نقشه جی پی اس مسیریاب سخنگو oto5 مگافورس

جی پی اس مسیریاب خودرو نقشه آپدیت جدید ME-501

جی پی اس مسیریاب سخنگو مارشال ME-501 و جی پی اس مسیریاب سخنگو مارشال ME-502 و جی پی اس مسیریاب سخنگو مارشال ME-503 یک شکل با قابلیتهای یکسان میباشد که فقط ار لحاظ ظاهر با یکدیگر فرق دارند . مدل جی پی اس مسیریاب سخنگو مارشال ME-403 هم مانند جی پی اس مسیریاب سخنگو مارشال ME-501 میباشد با اختلاف سایز دستگاه . در کل محصولات مارشال کارایی یکسانی را داشتند . نقشه مارشال ndrive میباشد که متاسفانه در حال حاضر شرکت آپدیت کننده ایرانی تحریم میباشد . مشتریان مارشال ME700 میتوانند از نقشه های شرکت مگافورس استفاده کنند . جهت خرید نقشه میتوانید با ما تماس بگیرید .

 

رهیاب و مسیریاب oto 5 با نقشه جدید آپدیت

جی پی اس ردیاب خودرو دلتا 203A

ردیاب خودرو و دزدگیر ماهواره ای دلتا 203B+

جی پی اس ردیاب خودرو پژو 405

بهترین جی پی اس ردیاب خودرو پژو 206

 

 

قیمت جی پی اس روی ماشین , بهترین قیمت جی پی اس روی ماشین , ارزانترین قیمت جی پی اس روی ماشین , لیست قیمت جی پی اس روی ماشین , خرید با بهترین قیمت جی پی اس روی ماشین