درباره ردیاب دلتا


با ردیاب دلتا ، آرامش را به شما هدیه خواهیم داد

  • ردیاب خودرو دلتا

مجوز ها

ردیاب دلتا ، تنها ردیابی در ایران هست که موفق به اخذ مجوزهای سازمان ارتباطات و تنظیم مقررات رادیویی - آزمایشگاه صنایع برق ایران ( اپیل ) - آزمایشگاه انفورماتیک ایران را کسب نماید . افتخار ما این است که به کیفیت و قدرت ردیاب دلتا ایمان کامل داریم و اخذ مجوزها ، اثبات کننده این اطمینان برای همگان میباشد.

ارتباط با ردیاب دلتا
135

افراد آنلاین سایت دلتا


شما یکی از این مجموعه بزرگی هستید که الان در سایت ما حضور دارید
5217

افراد آنلاین ردیابی در ایران


در حال حاضر این عدد تعداد افرادی را نشان میدهد که مشتری ردیاب دلتا در ایران هستند و در حال حاضر در سایت ردیابی دلتا در حال ردیاب دستگاه خودشان هستند
59520

تعداد مشتریان ما


تعداد مشتریانی که تا تا به الان از ردیاب دلتا خرید نموده اند . این تعداد فقط مشتریان ردیاب دلتا در ایران هست .
44

خرید امروز مشتریان


تعداد افرادی که امروز مشتری ردیاب دلتا شدند و خرید کردند .

ردیاب دلتا در یک نگاه

ویژگیهای انحصاری ردیاب دلتا در یک نگاه : 1) سایت ردیابی قدرتمند فابریک 18 زبانه . 2) سخت افزار مورد تائید و دارای مجوز . 3) پشتیبانی حرفه ای
  • 25 February 2016سایت قدرتمند فابریک

    بهترین سایت ردیابی که در کل دنیا شناخته شده است ، سایت ردیابی دلتا میباشد . وجود 18 زبان زنده دنیا نشان دهنده این است که ردیاب دلتا توانسته است در همه کشورها به فروش برسد و کارخانه ردیاب دلتا به دلیل استقبال مشتریان خود ، زبان آن کشورها را نیز به سایت اضافه کرده است . یکی از این زبانها ، فارسی مباشد . یعنی در کشور ایران نیز استقبال از ردیابهای دلتا زیاد بوده است .
  • 25 December 2016سخت افزار قدرتمند

    ردیاب دلتا از لحاظ کیفیت قطعات در رتبه نخست ایران و جهان قرار دارد . این کیفیت به تائید اتحادیه اروپا رسیده است . ردیاب دلتا تنها ردیابی در ایران هست که توانسته است مجوز سازمان ارتباطات و تنظیم مقررات رادیویی + آزمایشگاه صنایع برق ایران ( اپیل ) + آزمایشگاه انفورماتیک ایران را اخذ نماید .
  • 25 October 2016 پشتیبانی

    کارشناسان ردیاب دلتا به صورت کاملا حرفه ای ، چندین سال است که پشتیبانی قوی از مشتریان انجام میدهند . رضایتمندی مشتریان بزرگترین هدف و افتخار مجموعه ردیاب دلتا میباشد . زمینه شکل گیری ردیاب دلتا ، اهداف بشر دوستانه میباشد و در این راه مصمم هستیم انشاءالله .