ردیاب خودرو
ردیاب خودرو
می 13, 2017
تفاوت ترمز دیسکی با ترمز‌ کاسه ای
تفاوت ترمز دیسکی با ترمز کاسه ای چیست ؟
ژوئن 28, 2017
نمایش همه
ردیاب خودرو اروپایی آمریکایی

ردیاب خودرو اروپایی آمریکایی

ردیاب خودرو اروپایی آمریکایی

1 – ردیاب خودرو اروپایی آمریکایی تا چه حد صحت دارد ؟
2 – بهترین ردیاب خودرو از کدام کشور وارد میشود ؟
3 – ویژگیهای ردیاب خودرو خوب چیست ؟
4 – بهترین ردیاب خودرو در ایران متعلق به کدام شرکت است ؟
5 – نحوه خرید ردیاب خودرو چگونه است ؟
6 – نصاب خوب ردیاب خودرو در افزایش امنیت ماشین چقدر تاثیر دارد ؟
7 – آیا ردیاب خودرو ایرانی خوب است یا ردیاب خودرو خارجی ؟
8 – آیا سایت ردیابی ایرانی خوب است یا سایت ردیابی فابریک کارخانه خارجی ؟

1 – ردیاب خودرو اروپایی آمریکایی تا چه حد صحت دارد ؟

در اکثر کشورها کارخانه ها و گارگاه های تولید ردیاب خودرو وجود دارد . به دلیل شرایط تحریمی ایران ، امکان واردات از بعضی کشورها وجود ندارد . حتی اگر یک وارد کننده بخواهد اینگونه ردیابها را از کشور ثالث وارد کند با افزایش هزینه مواجه خواهد شد . پس ادعای واردات ردیاب خودرو اروپایی آمریکایی در ایران کاملا صفر است .
متاسفانه بعضی از وارد کننده ها ( وارد کننده های اینترنتی از خارج بدون بازدید کارخانه ) اجناس درجه 2 چینی را به اسم ردیاب خودرو اروپایی آمریکایی به فروش میرسانند .

ردیاب خودرو جک اس پنج jac s5

ردیاب خودرو جک اس پنج jac s5

2 -بهترین ردیاب خودرو از کدام کشور وارد میشود ؟

تجربه 11 ساله ما در مجموعه ردیاب دلتا ثابت کرده است که بهترین ردیاب خودرو متعلق به DELTAGPS در کشور چین میباشد ، به دلایل زیر :
1 – ما از نزدیک کارخانه های مختلف در کشورهای مختلف را به دفعات مختلف بازدید کرده ایم و بهترین را انتخاب نمودیم .
2 – ما به صورت تخصصی کار GPS را انجام میدهیم و شناخت کامل به سخت افزار انواع ردیاب داریم .
3 – ما به کارخانه ای اعتماد کردیم که فروش جهانی دارد . میزان رضایت مشتریان کشورهای مختلف از برند DELTAGPS را سنجیدیم و انتخاب کردیم .
4 – برای مجموعه ما کیفیت و رضایت مشتری در اولویت اصلی قرار دارد .
5 – انتخاب بهترین ردیاب خودرو مساوی با امنیت و آرامش برای مشتریان میباشد .

ردیاب خودرو جی پی اس دلتا

3 – ویژگیهای ردیاب خودرو خوب چیست ؟

1 – توضیحات کلی ردیاب خودرو

ردیاب دلتا دارای مجوزهای کامل قانونی میباشد . ( سازمان ارتباطات و تنظیم مقررات رادیویی – آزمایشگاه انفورماتیک ایران – آزمایشگاه صنایع برق ایران اپیل )

2 – سخت افزار قدرتمند ردیاب خودرو

سخت افزار ردیاب دلتا مجهز به ماژول جی پی اس سری جدید با حساسیت بالا میباشد . ردیاب دلتا دارای دو عدد آنتن اکسترنال قوی و کاملا اکتیو میباشد که به صورت مخفی در داخل وسیله نقلیه نصب میگردد . جنس بدنه ردیاب دلتا فلزی و کاملا مقاوم میباشد . آی سی – چیپ و همه نوع قطعات به کار رفته در سخت افزار ردیاب دلتا درجه یک ( GRADE A ) میباشد . سخت افزار ردیاب دلتا به صورت سفارشی بر اساس موقعیت 4 فصل ایران طراحی شده است که با هر نوع آب هوا و درجه دما کار کند .

جی پی اس ردیاب خودرو دلتا

جی پی اس ردیاب خودرو دلتا

3 – سایت ردیابی قدرتمند ردیاب خودرو

1 – مشاهده موقعیت هر تعداد خودرو به صورت آنلاین در یک لحظه بدون اتلاف وقت 2 – گزارشگیری از موقعیت های قبلی به صورت تصویری و یا با خروجی اکسل ( مناسب مدیران ) 3 – مشاهده مسافت پیموده شده در ساعت و روز مورد نظر 4 – مشاهده روشن / خاموش بودن خودرو به صورت آنلاین و یا در زمانهای مورد نظر 5 – مشاهده سرعت وسیله نقلیه به صورت آنلاین و یا در زمانهای مورد نظر 6 – امکان تعیین محدوده سرعت 7 – امکان تعیین محدوده جغرافیایی 8 – امکان تنظیم زمان ارسال موقعیت بر روی سایت بر اساس زمان و متر .

ردیاب دزدگیر سیمکارتی ماهواره ای موتور سیکلت دلتا

ردیاب دزدگیر سیمکارتی ماهواره ای موتور سیکلت دلتا

4 – بهترین ردیاب خودرو در ایران متعلق به کدام شرکت است ؟

برای بررسی این موضوع پشنهاد میکنیم که سایت های ما و صفحات اینستاگرام ردیاب دلتا را به دقت مشاهده کنید . ما تنها شرکت وارد کننده ای در ایران هستیم که از همه کارخانه های ردیاب در دنیا بازدید کرده ایم . ما تنها وارد کننده ای هستیم که بهترین ردیاب دنیا ( DELTAGPS ) را با اخذ مجوزهای قانونی وارد میکنیم . همه ردیابهای دلتا دارای تائیدیه های آزمایشگاهی میباشند . پس به راحتی بر روی انواع خودروهای خارجی و ایرانی قابل نصب است .

جی پی اس ردیاب خودرو ال 90

5 – نحوه خرید ردیاب خودرو چگونه است ؟

لطفا به صورت کامل توضیحات لازم محصولات ردیاب خودرو دلتا را بررسی کنید . سپس از قسمت تماس با ما در ارتباط باشید . برای خرید میتوانید به صورت حضوری مراجعه کنید و یا پس از واریز به آدرس شما ارسال میگردد . همچنین میتوانید به نمایندگیهای ردیاب دلتا در شهرستان خودتان مراجعه کنید .

6 – نصاب خوب ردیاب خودرو در افزایش امنیت ماشین چقدر تاثیر دارد ؟

برای حفظ امنیت خودرو نیازمند استفاده از نصاب حرفه ای هستید . همه نصابهای ردیاب دلتا با تجربه چندین ساله با ما همکاری دارند . بدون هیچگونه نگرانی بر روی خودروی شما نصب میگردد . هر چقدر نصاب حرفه ای باشد ، امکان پیدا کردن ردیاب توسط سارقان به صفر میرسد . همچنین نصاب حرفه ای باعث میشود که سیستم برق خودرو و ECU ماشین امنیت بیشتری داشته باشد .

 

ردیاب برای انواع خودرو دارای گارانتی

ردیاب برای انواع خودرو دارای گارانتی

7 – آیا ردیاب خودرو ایرانی خوب است یا ردیاب خودرو خارجی ؟

به دلیل امنیتی بودن جی پی اس ردیاب خودرو ، هزینه ریسک کردن بسیار بالاست و به عهده مشتری میباشد . یعنی اینکه همه ردیابهای دلتا چندین سال است که توسط مشتریان ایرانی و خارجی استفاده میشود و رضایت کامل را به دنبال داشته است . هزینه ریسک انتخابهای دیگر به عهده مشتری میباشد . در ضمن یاد آور میشود که برخی از افراد هیچگونه تولیدی در ایران ندارند. اما با دستکاری در دستگاه به اسم کالای ایرانی به فروش میرسانند . بهترین انتخاب در ایران و دنیا استفاده از ردیاب خودرو دلتا میباشد به دلایلی که در اینجا ذکر شد .

جی پی اس ردیاب خودرو سمند

جی پی اس ردیاب خودرو سمند

8 – آیا سایت ردیابی ایرانی خوب است یا سایت ردیابی فابریک کارخانه خارجی ؟

جواب این سوال با قطعیت ” سایت فابریک کارخانه DELTAGPS ” به دلایل زیر :
1 – سرورهای قدرتمند DELTAGPS با خدمات چندین ساله رضایت مشتریان همه کشورها را جلب نموده است .
2 – سرور فابریک کارخانه به دلیل تعهدات بین المللی همیشه استانداردهای خدمات را رعایت میکند .
3 – مشتریان نگرانی از بایت ادامه ردیابی را ندارند . به طور مثال اگر شرکت ایرانی که سایت ایرانی دارد و یک زمانی به هر دلیلی تعطیل شود همه مشتریان بلاتکلیف خواهند بود . یعنی سایت ایرانی با جمع شدن شرکت ایرانی خاموش میشود . اما سایت ردیاب دلتا چون از طریق کارخانه پشتیبانی میشود همیشه پابرجا است . و این مساله خیلی مهم است که سایت ردیابی حتما فابریک باشد . سایت فابریک ردیاب دلتا 18 زبان زنده دنیا از جمله زبان فارسی را پوشش میدهد .

 

بهترین ردیاب خودرو

مزایای جی پی اس ردیاب دلتا به شرح زیر میباشد :

ویژگی اول

۱ – پرسنل و کارشناسان ردیاب دلتا از مجموعه بزرگی تشکیل شده اند. که از لحظه تولید جی پی اس ردیاب در کارخانه تا لحظه رسیدن آن به دست مشتری به طور کامل نظارت دارند . یعنی در تولید و خرید آن در کارخانه نظارت کامل توسط کارشناس بازرگانی جی پی اس ردیاب دلتا صورت میگیرد. که بهترین جی پی اس ردیاب را بتوانیم به ایران وارد کنیم . این خرید چون به میزان زیاد و در خود کارخانه ( نه از راه دور ) انجام میگیرد طبیعتا به قیمت بسیار مناسب تهیه میگردد .

کارشناسان ما این توانایی را دارند که مثل سایر جی پی اس های ردیاب بی کیفیتی که در بازار موجود است را به قیمت خیلی پائین تر خریداری کنند . اما آنچه که برای مجموعه جی پی اس ردیاب دلتا مهم است ،فقط کیفیت است .

رقابت ردیاب دلتا در بازار ایران فقط بر روی قیمت نیست . چون اگر قیمت اولویت اصلی کار ما بود مطمئنا جی پی اس ردیاب با قیمتهای بسیار پائین تر نسبت به افراد دیگر در بازار به فروش میرساندیم. ( قیمت جی پی اس ردیاب دلتا بسیار مناسب است ) . پس ما سعی کردیم که از کارخانه اصلی خریداری کنیم که این کار فقط در انحصار توانایی ما است و لا غیر .

دزدگیر و ردیاب خودرو سیمکارتی دلتا

دزدگیر و ردیاب خودرو سیمکارتی دلتا

ویژگی دوم

۲ – سایت ردیابی جی پی اس دلتا ، فابریک کارخانه میباشد . یعنی خدمات ارائه شده جهت ردیابی از طریق خود کارخانه که دارای سرورهای بسیار قدرتمندی جهت ردیابی دارند صورت میگیرد . همه مخاطبین محترم در جریان هستن که قدرت سرورهای فابریک خیلی بیشتر از سرورهای موجود در ایران است . در حال حاضر سرورهای جی پی اس ردیاب دلتا به ۱۸ زبان زنده دنیا که فارسی هم جزوی از آن است خدمات ارائه میدهند .

این مطلب به این معنی است که این کارخانه به کل دنیا جنس صادر میکند و مشتریان راضی زیادی از سراسر دنیا دارد. که تا این حد توانسته است رشد کند . وجود سایت ردیابی قدرتمند گویای برتری سخت افزاری جی پی اس ردیاب دلتا میباشد . قابلیتهای بیشماری در سایت ردیابی جی پی اس دلتا وجود دارد. از قبیل:

  1. تعین سرعت و محدوده
  2. امکان ردیابی همزمان و آنلاین تعداد زیاد خودرو بدون افت سرعت در ردیابی ( مثلا ۲۰۰ عدد خودرو را آنلاین در یک لحظه میتوان دید که این نشان دهنده قدرت بالای سرورهای ردیاب دلتا میباشد )
  3. امکان مشاهده روی نقشه مخصوص ردیابی
  4. امکان گرفتن خروجی اکسل از گزارشات و مسافتهای طی شده تا یک ماه . توضیحات بیشتر در اینجا قابل مشاهده است .

جی پی اس ردیاب خودرو دلتا ۶۰۳B

ویژگی سوم

۳ – سخت افزار با کیفیت عالی که به تائیدیه سازمانهای استاندارد جهانی رسیده است ( استاندارد معروف CE ) . در کشور ایران ، جی پی اس ردیاب دلتا توانسته است مجوزهای استاندارد شرکت اپیل ( صنایع انرژی برق ایران ) و سازمان ارتباطات و مقررات رادیویی را اخذ کند .

جی پی اس ردیاب خودرو و دزدگیر ماهواره ای دلتا

جی پی اس ردیاب خودرو و دزدگیر ماهواره ای دلتا

ویژگی چهارم

۴ – نرم افزار ردیابی گوشیهای اندروید و آیفون. با حجم بسیار کم و روان ، با قدرت و امنیت بسیار بالا ( غیر قابل هک )

۵ – پشتیبانی خستگی نا پذیر کارشناسان جی پی اس ردیاب دلتا۶ – تنوع جی پی اس ردیاب دلتا
۷ _ همیشه موجود بودن جی پی اس ردیاب
۸ – در دسترس بودن و آسان بودن خرید ردیاب دلتا ( مرکز تهران با امکان دسترسی از طریق مترو و اتوبوس )

۹ – سایر مزایا را خودتان بعد از خرید جی پی اس ردیاب دلتا خواهید دید .

ردیاب خودرو اروپایی آمریکایی , قیمت ردیاب خودرو اروپایی آمریکایی , بهترین ردیاب خودرو اروپایی آمریکایی , ارزانترین ردیاب خودرو اروپایی آمریکایی , جی پی اس

صفحه اصلی ردیاب دلتا
ردیاب خودرو دلتا 203B+
ردیاب خودرو دلتا 203A
راهنمایی برای خرید ردیاب خوب