ردیاب آنلاین
ردیاب آنلاین
آگوست 29, 2017
بهترین و ارزان ترین ردیاب
بهترین و ارزان ترین ردیاب
سپتامبر 2, 2017
نمایش همه
ردیاب خودرو و دزدگیر ماهواره ای خودرو

ردیاب خودرو و دزدگیر ماهواره ای خودرو

ردیاب خودرو و دزدگیر ماهواره ای خودرو یکی از جدیدترین سیستمهای امنیتی روز دنیا میباشد که به صورت مخفی در داخل خودرو نصب میشود .

ردیاب خودرو یا به انگلیسی car tracker یک ابزار فوق پیشرفته برای امنیت خودرو میباشد که از همه جای دنیا میتوانید به راحتی ماشینتان را ببینید و کنترل کنید ردیاب دلتا.بهترین انتخاب برای امنیت خودروی شما میباشد..

ردیاب ردیاب دلتا از بهترین و پیشرفته ترین ردیابهای دنیا میباشد که دارای سایت ردیابی فابریک 18 زبانه میباشد .

1ردیاب موتورسیکلت
بهترین روش تامین امنیت موتورسیکلت استفاده از ردیاب دلتا میباشد که هم ردیاب است و هم دزدگیر ماهواره ای
2ردیاب چیست ؟

ردیاب یک سیستم ماهواره ای برای کنترل هر وسیله بر روی نقشه میباشد

3ردیاب برای کنترل اشخاص چگونه است ؟
برای کنترل افراد ( کودکان - سالمندان - بازاریاب ) و اشیاء میتوان از ردیاب شخصی دلتا استفاده کرد .
4ردیاب خودرو چیست ؟
برای داشتن امنیت قوی و پایدار استفاده از ردیاب برای خودرو بهترین گزینه تامین امنیت میباشد.

ردیاب دلتا دارای مدلهای مختلف با آپشن های مختلف برای ردیابی و دزدگیر ماهواره ای میباشد

ردیاب خودروردیاب موتورسیکلتدزدگیر خودرو

دستگاههای موجود در بازار که به اسم دزدگیر به فروش میرسند در واقع دستگاه آلارم ( هشدار ) هستند نه دزدگیر . اما متاسفانه به این اسم در جامعه مرسوم شده است .

تجربه افرادی که ماشینشان مورد سرقت قرار گرفته نشان میدهد ، ایمن نبودن خودرو دلیل اصلی وسوسه سارقان بوده است . نصب دستگاههای آلارم که به اسم دزدگیر در بازار معروف هست هیچ دزدی را برایشان نگرفته است . تنها کاری که آن دستگاهها انجام داده اند ، آژیر کشیدن بود که با وجود تعداد زیاد ماشین در همه جای شهر و مشابه بودن صدای آژیر و یا ضربات ناخودآگاهی که توسط دیگران بر ماشین وارد شده و موجب صدای آژیر شده ، مالکان خودرو توانایی چک کردن همان لحظه ماشینشان را نداشتند . طبیعتا سارقان از این نقطه ضعف توانسته اند استفاده کاملا بهینه ای انجام دهند که در طول چندین سال گذشته و حال ، باز هم شاهد خبرهای سرقت اتومبیل ها هستیم .

ردیاب خودرو و دزدگیر ماهواره ای خودرو

ردیاب خودرو و دزدگیر ماهواره ای خودرو دلتا دارای ویژگیهای انحصاری میباشد . سایت ردیابی فابریک و سخت افزار قدرتمند دارد . این ویژگیهای انحصاری باعث شده است به عنوان بهترین ردیاب خودرو و دزدگیر ماهواره ای خودرو شناخته شود .

بهترین ردیاب خودرو

اگر به دنبال بهترین و قویترین سیستم ردیابی روز دنیا ، دزدگیر ماهواره ای خودرو و موتورسیکلت هستید ، با ردیاب دلتا در ادامه همراه ما باشید . برای داشتن آرامش و زندگی راحت ، اکثر افراد جامعه از خودرو و یا موتورسیکلت استفاده میکنند . اما این آرامش میتواند با سرقت اتومبیل و یا موتورسیکلت به خطر بیافتد . معمولا دزدگیر های نصب شده بر روی وسایل نقلیه کارایی چندانی ندارند . فقط آژیر میکشند که برای سارقین هیچ عامل بازدارنده ای نمیباشد .

جی پی اس ردیاب

روشهای نوین برای مقابله با سرقت اتومبیل ، استفاده از جی پی اس ردیاب میباشد . جی پی اس کاربردهای مختلفی دارد اما در این مطلب قصد داریم تا شما را با جی پی اس ردیاب و دزدگیر ماهواره ای خودرو آشنا کنیم .

ویژگیهای جی پی اس ردیاب دلتا

ردیابهای دلتا مجهز به ماژوی GPS برای ردیابی از طریق ماهواره میباشند . معمولا دزدگیرهای دارای ماژول جی پی اس را دزدگیر ماهواره ای می نامند . دزدگیرهای بدون ماژول را که فقط سیمکارت دارند ، دزدگیر سیمکارتی می نامند . ردیابهای دلتا به دلیل داشتن ماژول GPS ، دزدگیر ماهواره ای هستند . نقش سیمکارت در آن فقط برای ارسال اطلاعات میباشد . یعنی پس از دریافت موقعیت دقیق خودرو از طریق ماهواره GPS اقدام به ارسال موقعیت از طریق سیمکارت به صورت دو حالت SMS و GPRS مینماید .

مقایسه دزدگیر ماهواره ای و دزدگیر سیمکارتی

هزینه های استفاده از GPRS اینترنت بسیار ارزانتر از SMS پیامک میباشد . اما در دزدگیر سیمکارتی به دکل مخابراتی وصل میشود و یک موقعیت تقریبی با خطای 500 متر تا چندین کیلومتر را نشان میدهند و از طریق فقط sms ارسال میکنند .

ردیابی آنلاین

ردیاب دلتا مجهز به سایت قدرتمند فابریک کارخانه ای میباشد که 18 زبان زنده دنیا از جمله زبان فارسی را پوشش میدهد . موقعیت آنلاین خودرو بر روی سایت قابل مشاهده و ذخیره است که میتوان علاوه بر موقعیت آنلاین خودرو ، موقعیت های قبلی را نیز مشاهده کرد .

 

دلایل برتری ردیاب دلتا

ردیاب دزدگیر خودرو چیست ؟

دزدگیر ماشین مناسب با قیمت خوب دارای جی پی اس ردیاب

خرید اینترنتی دزدگیر ماشین

ردیاب خودرو اروپایی و آمریکایی

ردیاب خودرو یا دزدگیر خودرو ؟ کدام بهتر است ؟

ردیاب دلتا مدل 203A برای استفاده خودرو و موتورسیکلت

ردیاب دزدگیر ماهواره ای دلتا 203B+برای انواع خودرو و موتور سیکلت