ترفندهای جالب بخاری ماشین
ترفندهای جالب بخاری ماشین
دسامبر 31, 2017
اهمیت شگفت انگیز GPS در جهان امروز
اهمیت شگفت انگیز GPS در جهان امروز
ژانویه 10, 2018
نمایش همه
جی پی اس دستی گارمین etrex 20x

جی پی اس دستی گارمین etrex 20x

جی پی اس دستی گارمین etrex 20x

مهمترین قابلیت جی پی اس دستی گارمین etrex 20x نسبت به مدل etrex 20 جدیدتر و بهتر میباشد . با داشتن جی پی اس دستی گارمین etrex 20x دیگر گم نخواهید شد . همچنین برای استفاده های کشاورزی و مهندسی میتوانید مساحت را محاسبه کنید . تفاوت عمده این مدل با جی پی اس دستی گارمین etrex 30x در ارتفاع سنج بارومتریک و قطب نمای دیجیتال میباشد .

جی پی اس دستی گارمین etrex 20x

جی پی اس گارمین

گارمین شرکت اصلی گروه شرکت‌هایی است که در سال ۱۹۸۹ توسط گری بول، مین کارو در ایالات متحدهٔ آمریکا بنیان‌گذاری شد. این شرکت‌ها در زمینهٔ ساخت و تولید دستگاه‌های Global Positioning System فعالیت دارند.

جی پی اس دستی گارمین etrex 20x

گارمین در سال ۱۹۸۹ توسط گری بورل و کااو راه اندازی شد و اولین دستگاه جی پی اس آن به نام Pronav با قیمت حدود ۲۵۰۰ دلار تولید شد. شرکت گارمین در سال ۱۹۹۵ با رشد چشمگیری مواجه شد و با تولید دستگاه‌های جی پی اس دستی فروشی معادل ۱۰۵ میلیون دلار را کسب کرد. با گسترش بازار جی پی اس، گارمین با تولید محصولات مناسب توانست گوی سبقت را از دیگر رقبای خود مانند ماژلان (Magellan)بگیرد؛ و یکه‌تاز بازار جهان شد. گارمین با توجه به طراحی نرم‌افزاری و سخت‌افزاری بینظیر خود توانست در بازارهای مختلف رشد چشمگیری نماید و بعنوان پرفروشترین محصولات در شناخته شود. محصولات گروه گارمین به ۶ بخش اصلی تقسیم‌بندی می‌شود

جی پی اس دستی گارمین etrex 20x

جی پی اس دریایی گارمین

جزوه اولین محصولات شرکت گارمین دستگاه جی پی اس دریایی بود با توجه به گسترش صنعت دریانوردی گارمین توانست سهم خود را از این بازار گسترش دهد؛ و در حال حاضر یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات دریایی در دنیا می‌باشد.

جی پی اس دستی گارمین etrex 20x

جی پی اس دستی گارمین

جزوه اولین محصولات پر فروش شرکت گارمین می‌باشد که در سال ۱۹۹۱ برای نیروهای نظامی آمریکا تولید گردید و سپس با گسترش استفاده در قسمتهای مختلف مانند نقشه‌برداری و … تولیدات و مدلهای مختلفی را تولید کردند.

جی پی اس دستی گارمین etrex 20x

جی پی اس خودرویی گارمین

در سال ۱۹۹۸ اولین جی پی اس خودرویی توسط شرکت گارمین جهت استفاده ناوبری برای خودروهای شخصی رو نمایی شد. از آن سال به بعد با تولید انواع مختلف از این گروه سعی کرده تا بهترین محصول را در اختیار کاربران قرار دهد؛ و همچنین همیشه یکی از شناخته‌ترین برندها در این گروه می‌باشد

جی پی اس دستی گارمین etrex 20x

جی پی اس هوایی گارمین

در سال ۲۰۰۳ با خرید شرکت UPS که تولیدکننده پنلهای هواپیما و محصولات هوایی بود شروع به تولید جی پی اس‌های هوایی برای هواپیما، هلی کوپتر و غیره نمود.

جی پی اس دستی گارمین etrex 20x

محصولات ورزشی گارمین

با توجه به گسترش استفاده از جی پی اس، گارمین مدلی از جی پی اس را طراحی کرد که بر روی مچ دست بسته شود. این مدل علاوه بر انجام عملیاتی مکانی مزایای بسیاری بخصوص برای ورزشکاران داشت. سپس با گسترش ساعات‌های ورزشی در میان ورزشکاران گارمین مدلهای ورزشی را ارائه داد که علاوه بر قابلیتهای ورزشی امکان استفاده جی پی اس را هم محیا می‌کرد. در حال حاضر یکی از متنوع‌ترین محصولات گارمین در همین بخش می‌باشد.

جی پی اس دستی گارمین etrex 20x

مشخصات جی پی اس دستی گارمین etrex 20x
اندازه فیزیکی5.4 در 10.3 در 3.3 سانتیمتر
اندازه صفحه نمایش (عرض در ارتفاع)1.4 در 1.7 اینچ
وضوح صفحه نمایش (عرض در ارتفاع )176 در 220 پیکسل
وزن141 گرم
نوع باطری2 AA لیتیوم
عمر باطری25 ساعت
ضد آببله IPX7
جی پی اسبله
رابطUSB
گیرنده با حساسیت بالابله
ارتفاع سنجخیر
قطب نمای الکترونیکیخیر
احد به واحد انتقالخیر
Basemapبله
امکان اضافه کردن نقشهبله
کارت حافظه داخلی3.7 گیگابایت
قبول کارت های دادهبله
POIs سفارشی ( توانایی افزودن نقاط مورد علاقه )بله
ایستگاههای بین راه،مورد علاقه ها،مکان ها2000
مسیرها200
ثبت مسیرهای وارد شده10000 نقطه
مسیریابی خودکاربله
اطلاعات درباره خورشید و ماهبله
جداول جزر و مدبله
محاسبه مساحتبله
نمایشگر تصویربله
موارد استفادهکوهنوردی – دوچرخه سواری – جنگل – کویر – قایق – پاراگلایدر و چتربازی – کشاورزی – نظامی
اندازه دستیبه راحتی در یک دست جا میشود .

 

نمایندگی گارمین , قیمت گارمین , نرم افزار گارمین , قیمت ساعت گارمین , راهنمای استفاده از جی پی اس گارمین , قیمت محصولات گارمین , جی پی اس دستی گارمین , جی پی اس دستی گارمین etrex 20x , نمایندگی خرید فروش جی پی اس دستی گارمین etrex 20x

مطالب مرتبط :

جی پی اس دستی گارمین etrex 30x

جی پی اس دستی گارمین map 64s

 

منبع : نمایندگی جی پی اس گارمین