بهترین راه برای رسیدن آرامش و امنیت خودرو چیست ؟

یکی از بهترین و مرسوم ترین روشهای تامین امنیت خودرو در دنیا، استفاده از ردیاب و دزدگیر ماهواره ای خودرو. میباشد.

ردیاب دلتا

بهترین ردیاب و قدرتمندترین ردیاب دنیا را بشناسید

بهترین و قدرتمندترین ردیاب برای خودرو و موتورسیکلت که در همه جای دنیا مورد استفاده قرار میگیرد ، ردیاب دلتا میباشد . این ردیاب با داشتن سایت ردیابی 18 زبانه از جمله زبان فارسی ، به صورت 24 ساعته به همه ساکنان کره زمین خدمات ردیابی را ارائه میدهد . سخت افزار قوی ردیاب دلتا باعث شده که این محصول به همه جای دنیا صادرات داشته باشد و روز به روز بر تعداد زبانهای داخل سایت افزوده شود. با وجود استفاده کننده های زیادی که از همه جای دنیا به سایت ردیابی دلتا وصل میشوند با این حال بدون افت سرعت موقعیت آنلاین خودرو را به صورت کاملا دقیق نشان میدهد.

 بیشتر بخوانید

ویژگی انحصاری ردیاب دلتا

چرا ردیاب دلتا را انتخاب میکنند ؟

  • سایت ردیابی فابریک و پرسرعت
  • سخت افزار قدرتمند مورد تائید
  • قیمت بسیار مناسب
  • پشتیبانی قوی
 بیشتر بخوانید

چرا ردیاب دلتا بهترین است؟

نمایندگی و وارد کننده انحصاری ردیاب دلتا در ایران را بهتر بشناسید.

مجموعه مهندسی پاسکال الکترونیک ، سالیان بسیار طولانی به صورت کاملا تخصصی در زمینه واردات ردیاب دلتا فعالیت دارد . بازدید از خط تولید کارخانه های مختلف و استفاده طولانی مدت از محصولات با کیفیت کارخانه معتبر ردیاب دلتا ، این یقین را در ما حاصل کرد که بهترین ردیاب که میتوان برای تامین امنیت و آرامش انتخاب کرد فقط ردیاب دلتا میباشد .

کارشناس فروش ردیاب دلتا

خانم رضایی

02166769534


برای مشاوره رایگان و یا خرید بهترین ردیاب با ما تماس بگیرید . با کمال میل حاضریم که اطلاعات شما را بیشتر کنیم تا با دید باز انتخاب وخرید کنید .

کارشناس فروش عمده ردیاب دلتا

آقای ملکی

02166769512


همکاران گرامی و خریداران عمده جهت سفارشات خود با ما در ارتباط باشید . لطفا جهت تسریع در ارسال قیمت عمده ، کارت ویزیت شرکت و یا فروشگاه خودتان را تلگرام کنید .

توضیح و مقایسه دو مدل ردیاب دلتا

ویژگی های ردیاب دلتا

ردیاب دلتا با اهداف بشر دوستانه در ایران و دنیا شکل گرفته است. .

از ردیاب دلتا در زمینه امنیت و موتورسیکلت ، کنترل خودروهای عمومی ، امنیت کودکان و سالمندان ، کنترل پرسنل شرکتها و ادارات استفاده میشود . داشتن ردیاب دلتا برای افراد آرامش و امنیت هدیه میدهد و برای مدیران باعث افزایش راندمان خواهد شد .

این مدل برای ردیابی خودرو و موتورسیکلت قابل استفاده میباشد . ارسال هشدارهای باز شدن درب ها ، روشن شدن خودرو از طریق پیامک به صاحب خودرو و - شنود و خاموش کردن خودرو توسط صاحب خودرو از آپشنهای اصلی این مدل میباشد . وجود دو عدد آنتن اکسترنال کاملا اکتیو این دستگاه ، قدرت ردیابی آن را چندین برابر کرده است .

این مدل ردیاب علاوه بر داشتن امکانات مدل 203 A دارای امکانات بیشتری از قبیل ریموت میباشد

از ویژگیهای این مدل : ریموت برای باز و بسته کردن درب خودرو - پیامک برای باز و بسته کردن خودرو از راه دور - امکان نصب سنسور ضربه و ارسال هشدار ضربه از طریق پیامک به صاحب خودرو و همچنین امکان نصب آژیر میتوان اشاره کرد . با نصب ردیاب دلتا 203B+ دیگر نیاز به دزدگیر نخواهید داشت چون این مدل هم ردیاب است و هم دزدگیر ماهواره ای که قابل استفاده در خودرو و موتورسیکلت میباشد . برق همه مدلهای ردیاب دلتا استاندارد میباشد که از آن میتوان در خودروهای سنگین هم استفاده کرد .

مدل 203A مدل 203B+ مدل 203A مدل 203B+
تعداد آنتن 2عدد تعداد آنتن 2 عدد سایت ردیابی فابریک دارد سایت ردیابی فابریک دارد
نرم افزار موبایل دارد نرم افزار موبایل دارد دزدگیر ندارد دزدگیر دارد
امکان نصب آژیر ندارد امکان نصب آژیر دارد میکروفون دارد میکفروفون دارد
ریموت ندارد ریموت دارد تک سیمکارت 2 سیمکارت

مراحل ساخت ردیاب دلتا

ردیاب دلتا با دستگاههای پیشرفته به صورت تمام اتوماتیک تولید میگردد سپس مراحل تست و کنترل کیفی همه دستگاها ( تک تک ردیابها ) انجام میگیرد . بعد از تائید بسته بندی شیک و محکم انجام میشود و سپس به همه جای دنیا صادر میگردد .