جی پی اس چیست ؟
جی پی اس چیست ؟
سپتامبر 13, 2017
دستگاه جی پی اس
دستگاه جی پی اس
سپتامبر 13, 2017
نمایش همه
ردیاب خودرو خارجی,ردیاب ماشین سنگین,ردیاب خودرویی مخفی,جی پی اس ردیاب ماشین,جی پی اس ردیاب خودرو,ردیاب خودرو سنگین

ردیاب خودرو خارجی,ردیاب ماشین سنگین,ردیاب خودرویی مخفی,جی پی اس ردیاب ماشین,جی پی اس ردیاب خودرو,ردیاب خودرو سنگین

ردیاب خودروهای خارجی

خودروهای خارجی به دلیل داشتن سیستم کامپیوتری ECU خارص ، بهتر است از ردیابهای با کیفیت دلتا استفاده کنند .
shortcodes_slider_5
26

تعداد نصب امروز بر روی خودروی خارجی

ردیاب خودرو خارجی مخصوص انواع خودروهای خارجی

ویژگی بهترین ردیاب مخصوص خودرو های خارجی چیست ؟بهترین ردیاب خودرو خارجی مربوط به کدام برند است ؟بهترین ردیاب خودرو سنگین چیست ؟ردیاب خودرو خارجی باید شامل شرایط خاصی باشد . ردیاب دلتا به دلیل کیفیت بالایی که دارد . چندین سال است که به همه جای دنیا صادر میشود . آپشنهای مختلفی برای ردیابی در جی پی اس دلتا وجود دارد . هر کدام برای استفاده های مختلف طراحی شده است . جی پی اس ردیاب ماشین در همه جای دنیا استفاده میشود . داشتن بهترین جی پی اس ردیاب خودرو میتواند نجات بخش باشد . مخصوصا اگر توسط نصاب حرفه ای نصب شود . ردیاب خودرویی مخفی نصب میشود . و هر گونه هشدار را به موقع از طریق پیامک اطلاع میدهد .

جی پی اس ردیاب ماشین

جی پی اس های مختلفی در دنیا در حال استفاده هستند . هر کدام دارای ویژگیهای خاصی هستند . معمولا داشتن GPS باعث آرامش میشود . همه آنهایی که دارند حتما تجربه های زیادی دارند . اتفاقات بیشماری هر روز در حال رخ دادن است . سرقت ماشین در همه جای دنیا مرسوم است . اما سیستمهای ضد سرقت همیشه باید بروز شوند . بهترین ردیاب در دنیا متعلق به DELTAGPS میباشد . تعداد 18 زبان زنده دنیا نشانگر اصالت این ردیاب است . در همه جای دنیا مشتریان زیادی از ردیاب دلتا استفاده میکنند . سخت افزار قدرتمند به همراه سایت ردیابی قدرتمند فقط به صورت انحصاری در ردیاب دلتا یافت میشود.

ردیاب خودرو خارجی

انواع ردیاب مناسب برای خودرو خارجی

1 – جی پی اس دلتا 203A :
از این GPS میتوان برای ردیابی انواع خودروهای خارجی استفاده کرد . به دلیل داشتن استاندارد عالی در سخت افزار و نرم افزار این ردیاب ، میتوان با خیال راحت نصب کرد . همچنین میتوان بر روی ماشین های ایرانی و موتورسیکلت نصب کرد . برق این دستگاه 12/24 میباشد که به راحتی میتوان حتی به عنوان ردیاب خودرو سنگین هم استفاده کرد . بدون هیچگونه مشکلی و خطایی قابل نصب است . نصابهای مجموعه مهندسی دلتا دارای توانایی و مهارت ویژه ای در این زمینه دارند .

2 – جی پی اس دلتا 203B+ :
از این GPS علاوه بر توضیحات ارائه شده در بالا ، میتوان به عنوان دزدگیر ماهواره ای نیز استفاده کرد . دارای ریموت و قفل مرکزی میباشد و امکان نصب آژیر و شوک سنسور را دارد . استفاده بسیار آسان و قدرت بالای ردیابهای دلتا در همه جای دنیا به اثبات رسیده است . دقت کنید که این دزدگیر ماهواره ای است و تفاوت بسیار زیادی با دزدگیر سیمکارتی دارد . همانگونه که از اسمش پیداست ردیاب دلتا ، ماهواره ای میباشد .

جی پی اس ردیاب خودرو

روش کار دزدگیر ماهواره ای به این صورت است . که از طریق ارتباط ماهواره ای اقدام به ردیابی میکند . اما در دزدگیر سیمکارتی ارتباط فقط از طریق دکل مخابراتی است . خطای دزدگیر سیمکارتی بسیار زیاد است .اما دزدگیر ماهواره ای بسیار دقیق است .

ردیاب خودرویی مخفی

ردیاب دلتا به صورت مخفی در داخل خودرو نصب میشود . دو عدد آنتن اکسترنال کاملا مخفی در ماشین نصب میشود . هیچ سارقی قادر به فهمیدن ردیاب در داخل خودرو نیست .ردیاب خودرویی مخفی دلتا 203A و 203B+ جزو بهترینهای دنیا است . جی پی اس ردیاب خودرو جزو سرمایه گزاری است . و نباید هیچ موقع به عنوان هزینه دیده شود .

مقایسه ردیاب دلتا 203A و 203B+
ویژگی ردیاب خوب
راهنمایی برای خرید ردیاب خوب
ویژگی انحصاری ردیاب دلتا
ردیاب جی پی اس چیست ؟
تماس با ردیاب دلتا
صفحه اصلی ردیاب دلتا
توضیحات کامل ردیاب دلتا 202 برای کودکان و سالمندان
ردیاب و دزدگیر ماهواره ای موتورسیکلت
برای دیدن محصولات ردیاب دلتا کلیک کنید