ردیاب ماشین
ردیاب ماشین
شهریور ۷, ۱۳۹۶
دلایل برتری ردیاب دلتا
دلایل برتری ردیاب دلتا
شهریور ۷, ۱۳۹۶
نمایش همه
ردیاب دزدگیر خودرو چیست ؟

ردیاب دزدگیر خودرو چیست ؟

ردیاب دزدگیر خودرو چیست؟

برای اینکه بدانید ردیاب دزدگیر خودرو چیست ؟ باید در مورد دزدگیر خودرو و ردیاب دزدگیر خودرو مفصل بحث شود .

دزدگیر معمولی خودرو

دزدگیر معمولی خودرو عبارت است از دستگاهی که فقط با تحریک درب ها و یا ضربه آژیر میکشد . همچنین قابلیت باز و بسته کردن دربها با ریموت را دارد . روی بسته بندی این دستگاه ها کلمه ALARM به معنی هشدار نوشته میشود . یعنی اساس کار این دستگاه ها آژیر کشیدن میباشد . خب پس نقطه ضعف این دستگاه ها کاملا مشخص میشود که قطع شدن آژیر است . یعنی با شنیده نشدن صدای آژیر ، یک سارق به اهداف خودش به راحتی خواهد رسید . قیمت این قبیل دستگاه ها از ۸۰ هزار تومان شروع میشود .

 

دزدگیر تصویری خودرو

دزدگیر تصویری خدماتی مشابه دزدگیر معمولی ارائه میدهد . یعنی وابسته به صدای آژیر است . همچنین آلارم های مربوط به ضربه و باز شدن دربها را تا ۵۰۰ متر و در بعضی مدلها تا یک کیلومتر بر روی ریموت قابل مشاهده است . در این مدل دزدگیرها با دوتا نقطه ضعف آشنا شدید . یعنی صدا و محدوده ریموت تصویری دستگاه . اینها مواردی هستند که یک سارق با برنامه و بدونه برنامه هم میتواند به راحتی یک ماشین را سرقت کند .

 

دزدگیر سیمکارتی خودرو

برای رفع مشکلات در دزدگیرهای معمولی و دزدگیر تصویری تغیرات کوچکی انجام شده است . با اصافه شدن GSM به برد ( PCB ) این قبیل دزدگیرها باعث اختراع دزدگیر سیمکارتی شده است . در اصل برای رفع محدودیت فاصله ، از سیمکارت استفاده شده است . روال کار به این صورت است که هشدارها به صورت پیامکی به صاحب خودرو ارسال میشود . همچنین برای دریافت موقعیت خودرو با اتصال به دکلهای مخابراتی یک موقعیت تقریبی دریافت میشود . موقعیت دریافتی  از طریق سیمکارت به صورت لینک گوگل مپ ارسال میشود . پس تا این قسمت هم متوجه شدید که موقعیت دریافتی تقریبی است و فقط به صورت SMS قابل ارسال است . یعنی اگر دستگاه خاموش شود دیگر نمیتوان به موقعیت دسترسی پیدا کرد . پس نقطه ضعف این دزدگیرها ، تقریبی بودن مکان و وابسته بودن به روشن شدن است .

 

دزدگیر ماهواره ای خودرو

دزدگیر ماهواره ای خودرو یک سیستم کامل و پیشرفته است . دریافت اطلاعات از طریق ماهواره های در حال گردش به دور زمین است . موقعیت دریافتی کاملا دقیق میباشد . ( مخصوصا در مدلهای دارای آنتن اکسترنال ) . ارسال اطلاعات بر روی بستر اینترنت ( GPRS ) و بستر پیامک ( SMS/GSM ) میباشد . محلی برای ذخیره خودکار اطلاعات به نام سرور ( server ) وجود دارد . امکان از کار انداختن دزدگیر ماهواره ای کاملا صفر میباشد . چون یک سارق به محض باز کردن درب خودرو کاملا غافلگیر میشود . یعنی صاحب خودرو از باز شدن درب ها به وسیله پیامک مطلع شده است .

 انتخاب دزدگیر خودرو مناسب با قیمت خوب دارای جی پی اس ردیاب

همانطور که در بالا بیان شد ، نسل قدیمی دزدگیرها دچار تغییراتی شده اند . الان سیستمهای ماهواره ای در دنیا حرف اول را میزنند . داشتن یک ردیاب خوب نعمت است . وجود سارقین و زورگیران باعث ایجاد خطراتی زیادی شده است . پس بهتره از دزدگیرهای ماشینتون خداحافظی کنید و به نصب دزدگیر های ماهواره ای اقدام کنید . قیمت بسیار مناسب دزدگیر ماهواره ای باعث میشود که همه توان خرید داشته باشند . البته باید دقت کرد که بعضی از دستگاهها به اسم دزدگیر ماهواره ای به فروش میرند در حالیکه ماژول GPS ندارند . یعنی همان دزدگیر سیمکارتی را به اسم دزدگیر ماهواره ای به فروش میرسانند . نحوه شناسایی از طریق سایت ردیابی میباشد . یعنی داشتن سایت ردیابی نشان دهنده اطمینان بیشتر به ماهواره ای بودن دستگاه است .

در مورد ردیاب دزدگیر خودرو چه میدانید ؟ آیا دزدگیرهای معمولی که در بازار هست جوابگوی امنیت میباشد ؟
ردیاب دلتا به عنوان ردیاب قدرتمند و دزدگیر ماهواره ای میتواند بهترین انتخاب شما برای کنترل و تامین امنیت خودرو و موتورسیکلت شما باشد .

  • ردیابی قدرتمند با ردیاب دلتا
  • سایت ردیابی ۱۸ زبانه
  • نرم افزار مخصوص گوشیهای اندروید و آیفون

برای مدیرانی که به دنبال کنترل ماشینهای خودشان هستند بهترین انتخاب فقط ردیاب دلتا میباشد .

ردیاب دلتا.

با نصب مخفی ردیاب دلتا بر روی ماشین خودتان دیگر نگران از دست رفتن ماشین نباشید.


ارسال هشدارهای لازم از طرف خودرو به صاحب خودرو از طریق پیامک.

از سیستم های امنیتی جدید خودرو که میتوان در ایران هم استفاده کرد و تا کنون استقبال خوبی در ایران و دنیا شده است ، جی پی اس ردیاب دلتا و دزدگیر ماهواره ای خودرو میباشد . قابلیت خاموش کردن از راه دور و مطلع شدن از هشدارهای مختلف با پیامک . ( باز شدن درب – روشن شدن – ضربه ) .
داشتن سایت ردیابی قدرتمند به صورت انحصاری مربوط به ردیاب دلتا میباشد . سایت ردیابی دلتا ۱۸ زبان زنده دنیا را پوشش میدهد . جی پی اس دلتا یک ردیاب و دزدگیر بین المللی است .

برای دیدن محصولات ردیاب دلتا کلیک کنید
ردیاب خودرو
ردیاب ماشین دلتا ۲۰۳A
مقایسه دو مدل جی پی اس دلتا ۲۰۳A و ۲۰۳B+
ردیاب دزدگیر ماهواره ای خودرو
با ما همراه باشید تا با محصولات ردیاب دلتا بیشتر آشنا شوید .