ردیاب خودرو خارجی,ردیاب ماشین سنگین,ردیاب خودرویی مخفی,جی پی اس ردیاب ماشین,جی پی اس ردیاب خودرو,ردیاب خودرو سنگین
ردیاب خودرو خارجی مخصوص انواع خودرو های خارجی
شهریور ۲۲, ۱۳۹۶
جی پی اس آنلاین
جی پی اس آنلاین
شهریور ۲۳, ۱۳۹۶
نمایش همه
دستگاه جی پی اس

دستگاه جی پی اس

دستگاه جی پی اس

دستگاه جی پی اس بر دو نوع است . دستگاه جی پی اس ردیاب و دستگاه جی پی اس مسیریاب . البته هدف ما از دستگاه جی پی اس برای استفاده های خودرویی و موتورسیکلت و اشخاص میباشد .

 

انواع جی پی اس

جی پی اس استفاده های مختلفی دارد . اما هدف ما پرداختن به gps در استفاده های عام میباشد .

  1.   جی پی اس ردیاب
  2.   جی پی اس مسیریاب

دستگاه جی پی اس ردیاب

جی پی اس ردیاب استفاده های مختلفی دارد . استفاده از جی پی اس باعث ایجاد امنیت و آرامش میشود . همچنین باعث افزایش راندمان کاری مدیران میشود .

  1. جی پی اس ردیاب خودرو
  2. جی پی اس ردیاب موتورسیکلت
  3. جی پی اس ردیاب شخصی
جی پی اس ردیاب خودرو

جی پی اس ردیاب خودرو عبارت است از یک دستگاه امنیتی و مدیریتی در خودرو . برای کنترل رانندگان و یا جلوگیری از سرقت خودرو استفاده میشود . داشتن ردیاب برای خودرو مساوی است با امنیت و آرامش . انواع مختلفی از ردیاب خودرو در دنیا تولید و استفاده میشود . بهترین جی پی اس ردیاب خودرو در دنیا DELTAGPS میباشد . دلایل برتری ردیاب خودرو دلتا را میتوانید با کلیک بر روی لینک ببینید . نحوه کار به این صورت است که با استفاده از نرم افزار مخصوص گوشی و یا از طریق سایت ردیابی فابریک ، موقعیت دقیق را ببینید . موقعیت دقیق به صورت آنلاین قابل مشاهده می باشد . همچنین میتوانید موقعیت های قبلی را نیز بر روی نقشه ببینید . بهتره توضیحات مربوطه را در مقاله دلتا ۲۰۳A و دلتا ۲۰۳B+ میتوانید ببینید .

 

جی پی اس ردیاب موتورسیکلت

جی پی اس ردیاب دلتا برای موتورسیکلت نیز قابل استفاده است . یعنی میتوانید به عنوان ردیابی موتورسیکلت شخصی و یا شرکتی استفاده کنید . مدل های ردیاب دلتا به دلیل استاندارد بالایی که دارند قابل نصب بر روی خودرو و موتورسیکلت میباشند . برای داشتن دزدگیر ماهواره ای میتوانید مشخصات دلتا ۲۰۳B+ را ببینید . همچنین برای استفاده شرکتی میتوان از مدل دلتا ۲۰۳A استفاده کرد .

 

جی پی اس ردیاب شخصی

جی پی اس ردیاب شخصی دلتا ۲۰۲ برای استفاده کودکان و سالمندان میباشد . یعنی با داشتن جی پی اس شما هر لحظه موقعیت آنلاین را بر روی نقشه میتوانید ببینید . این امنیت و آرامش برای دارندگان محسوس تر از بینندگان میباشد . سالمندان آلزایمری در معرض گم شدن میباشند . کودکان در معرض سرقت و تعرض قرار دارند . با استفاده از دکمه SOS که بر روی ردیاب دلتا ۲۰۲ قرار دارد شما میتوانید درخواست کمک فرزندتان را دریافت کنید . با استفاده از نرم افزار موبایل و سایت مخصوص ردیابی میتوانید موقعیت دقیق را بر روی نقشه ببینید .

 

ویژگی ردیاب خوب

روش انتخاب بهترین ردیاب

جی پی اس ردیاب قدرتمند دلتا

برای دیدن محصولات ردیاب دلتا کلیک کنید

درباره ردیاب دلتا بیشتر بدانید

تماس با ردیاب دلتا

صفحه اصلی ردیاب دلتا